Terug naar nieuwsoverzicht

Succes op de KFPS Hengstenkeuring voor onze leden

Alweer ruim twee weken geleden genoten vele leden van onze vereniging van één, twee of drie dagen knappe Friese hengsten kijken in Leeuwarden. Het zijn ieder jaar weer prachtige dagen met een sfeer die niet te vergelijken is met ieder ander evenement. Verschillende leden van onze club kenden mooie successen. Familie van Nuys van Demro Stables heeft maar liefst drie hengsten door naar de verrichtingen. Dit zijn twee zelfgefokte hengsten: nr. 155 Seiko van de Demro Stables en nr. 176 Rob van de Demro Stables. Ook nummer 249 Senor van Harmke is eigendom van Demro Stables (gefokt bij de Hommershoeve) en mag zich gaan bewijzen tijdens de verrichtingen. De moeder van deze hengst is 9 jaar geleden kampioen geweest tijdens onze fokdag in Esbeek. Nr. 180 Steffert van 't Wilbroek is gefokt door Rik Meeus en in eigendom van fam. vd Vaart uit Tiel. Nr. 246 Riemer fan it Skar mag door en komt uit de Fokkerij van ons Tinus Hooymans. Ten slotte is nr 251, Robyn O. door naar de bezichtinging, in eigendom van fam. van der Aa en fam. van de Berk. Van harte gefeliciteerd allemaal en veel succes met de voorbereidingen op de verrichtingen!