Terug naar nieuwsoverzicht

Overlijdensbericht Ad de Jong

Geachte leden en lezers,

Op 13 september 2016 is thuis in zijn woonplaats Poppel, op 67 jarig leeftijd, vredig ingeslapen onze oud voorzitter Ad de Jong.
Ad was bijna vanaf het begin lid van onze fokvereniging, 17 jaar onze voorzitter, erelid van onze vereniging, was ook voorzitter van De Twaalf, ledenraadslid en ambassadeur van het Stamboek. Wij hebben Ad leren kennen als een mensenmens, een woord voor iedereen, markant, welbespraakt, humoristisch, sociaal, muzikaal, Bourgondiƫr en paardenliefhebber. Hij was een van de grondleggers van onze mooie, succesvolle fokvereniging Het Friese Paard Zuid-Nederland en tot het laatst betrokken. Hij was trots op onze club, een waardig vriend van onze fokvereniging.
In de vereniging leeft hij voort.

We gaan je zeker missen.

Bedankt Ad, namens het bestuur en de leden.

Wij wensen Hanny, dochters en kleindochter sterkte in deze bijzondere periode. Maar ook een glimlach bij de gedachte aan alle mooie herinneringen met Ad.

Jan-Hein Stadhouders
Voorzitter 

Het afscheid van Ad zal plaatsvinden op maandag 19 september om 12.30 uur in de Eik bij Natuurbegraafplaats De Hoevens, Goorstraat 5a, 5131 RG Alphen.