Terug naar nieuwsoverzicht

Onze club zoekt sponsors, uiteraard tegen mooie tegenprestaties

Zoals vele verenigingen is ook onze club deels afhankelijk van sponsors om de activiteiten te organiseren en onze kampioenen van een mooie ereprijs te voorzien. U ziet de sponsors van vorig jaar in de sponsorbalk aan de rechterzijde van deze website. We zijn onze sponsors erg dankbaar! 

Er zijn vele manieren om onze vereniging een warm hart toe te dragen, zoals het sponsoren van een rubriek tijdens de fokdag, het plaatsen van een advertentie in de fokdag catalogus of in het jaarboek of het sponsoren van een kampioensbord. 

Klik hier voor alle mogelijkheden

Gaat u ons ook ondersteunen? Graag! Neem contact op met Antoinette Schrauwen (a.schrauwen@hetnet.nl of 06-12599250) of Mirella van Leeuwen (mirellavan_leeuwen@hotmail.com of 06-18337718) om uw wensen te bespreken.