Terug naar nieuwsoverzicht

Gezellige jaarvergadering 30 januari 2016

Op zaterdag avond 30 januari stond de jaarvergadering van onze club op de agenda in zaal de Schuttershof in Esbeek. Om 19.00 uur gingen we van start met een volle zaal met zo'n 100 leden. Het was een goede vergadering die vlot verliep onder leiding van onze voorzitter Jan Hein Standhouders. Na afloop van de vergadering werden de wandborden uitgereikt. Altijd weer een bijzonder moment waar door onze leden veel waarde aan wordt gehecht. Vervolgens stond het buffet klaar, het zag er weer prachtig uit en smaakte heerlijk. De traditionele loterij, waarvoor door verschillende leden extra prijzen werden ingebracht, verliep ietwat anders als andere jaren, maar was zeker weer een succes. Bedankt iedereen voor de komst, inbreng tijdens de vergadering en de gezellige avond. 

Klik hier voor het fotoalbum.