Terug naar nieuwsoverzicht

Breng uw bedrijf onder de aandacht bij 2000 friezenliefhebbers

Wilt u uw bedrijf graag onder de aandacht brengen bij 2000 friezenliefhebbers tijdens onze fokdag in Hilvarenbeek op 2 en 3 augustus? Grijp dan nu uw kans en boek een standje of reserveer een advertentie in de fokdag catalogus. Tevens is het mogelijk een reclamebord te plaatsen, een rubriek te sponsoren of een advertentie te plaatsen in het Jaarboek, dat tussen kerst en oud en nieuw op de mat van onze leden valt. 

Meer weten, klik hier voor alle mogelijkheden en kostenTerug naar nieuwsoverzicht

Breng uw bedrijf onder de aandacht bij 2000 friezenliefhebbers

Wilt u uw bedrijf graag onder de aandacht brengen bij 2000 friezenliefhebbers tijdens onze fokdag in Hilvarenbeek op 2 en 3 augustus? Grijp dan nu uw kans en boek een standje of reserveer een advertentie in de fokdag catalogus. Tevens is het mogelijk een reclamebord te plaatsen, een rubriek te sponsoren of een advertentie te plaatsen in het Jaarboek, dat tussen kerst en oud en nieuw op de mat van onze leden valt. 

Meer weten, klik hier voor alle mogelijkheden en kosten